O NASAnia to kobieta o wielu pasjach poczynając od historii sztuki, fotografii tworzenia biżuterii techniką sutasz, po naukę języka japońskiego :) Dzięki mamie zakochała się w maszynie do szycia oraz przejęła smykałkę do tworzenia i przerabiania rzeczy. Trudno jej się rozstać z aparatem, rowerem i... kotem :)


Elwira to ekstrawertyczka :) Lubi poznawać nowe miejsca i nowych ludzi. Na co dzień kochająca żona i mama. Uwielbia zmiany i nieustannie poszukuje inspiracji. Tryska energią i ma bardzo pozytywne usposobienie. Od paru lat jej pasją i sposobem na relaks jest praca z papierem. Gdy w głowie huczy od pomysłów, noce dla niej są za krótkie :)


Kasia z zawodu jest dietetykiem, ale na co dzień pracuje z dziećmi w przedszkolu. Niepoprawna romantyczka :) Kocha gotować i piec. Co rusz testuje nowe przepisy na pyszne chleby :) W wolnych chwilach otwiera książkę i nic już dla niej nie istnieje :) 
Ewa to szczęśliwa żona i Ciotuchna. Romantyczna dusza o ciepłym sercu dla każdego ;) Jej pasją jest tworzenie biżuterii techniką sutasz. Od prawie 4 lat tworzy biżuterię ślubną. Dla niej pasja tworzenia to prawdziwa wyprawa w świat marzeń. Kocha kwiaty i marzy o dalekich podróżach :) Uwielbia piec ciasta i torty.